Фотограф на ви виїзді

 
Фотозйомка поза межами студії ЯрКо

День Народження, Хрещення, Дівич вечір, Корпоратив.. інші приводи в вашому житті, які варто закарбувати в пам'яті назавжди?! Довірте це професіоналам, довірте це нам.!

Тривалість може варіюватися. Ціна за одну годину 850 грн, кожна наступна година 650 грн в радіусі 50 км від Луцька або в нашій фотостудії. Якщо локація знаходиться на відстані від 50 км від Луцька, вартість години 1200 грн, кожна наступна година 999 грн.

Весільна фотозйомка
Весілля - один з головних днів в житті молодят і їх рідних, вартий того щоб його запам'ятати назавжди. Справжність емоцій, щирість посмішок, сльози щастя і потужна енергетика цієї події повинна бути закарбована і передана на світлинах. Довірте цю справу фотостудії ЯрКо, а ми це зробимо для вас з доволенням і професіоналізмом.

Ви можете обрати один з трьох пакетів :

 

Весільна фотозйомка. Пакет «міні»

Тривалість може варіюватися • 100$

Кількість фото: 400 - 500 Електронний носій: usb flash Час віддачі фото: 2 - 3 місяці Локації: в радіусі 100 км від Луцька 

 

Весільна фотозйомка. Пакет «стандарт»

Тривалість може варіюватися • 300$

Кількість фото: 500 - 700 Електронний носій: usb flash Час віддачі фото: 2 місяці Локації: в радіусі 100 км від Луцька Бонус: 20 роздрукованих фото 

 

Весільна фотозйомка. Пакет «максі»

Тривалість може варіюватися • 600$

Близнюк Ярослав + другий фотограф. Кількість фото: 500 - 700. Локації: в радіусі 200 км від Луцька.Весільна дозйомка в інший день (за бажанням).Фотокнига 30Х30 на 20 розворотів. Відеокліп. 

Комерційна фотозйомка

Якісне, професійне фото - це найкращий спосіб презентацій вашого товару потенційному покупцеві. ЯрКо пропонує вам два види комерційної фотозйомки:

1. Фотозйомка одягу. Будь-які види фотографій в залежності від ваших потреб (стилізовані, іміджеві, на однотонному тлі). Їх подальша обробка та ретуш. 

2.Предметна фотозйомка. Беремося за зйомку предметів будь яких розмірів. Ретуш отриманих фотографій, згідно вашим вимогам.

В будь якому випадку є можливість виїзду фотографа для проведення фотозйомки на виробництві, магазині тощо.

ЦІна: якщо зйомка відбуватиметься в нашій студії вартість 50 грн за один предмет, якщо з виїздом на об’єкт клієнта – 850 грн/година зйомки.

Звоните

 T. +38 097 420 666 5

T. +38 066 931 4992

Заходите

  • Instagram
  • Facebook Социальной Иконка
  • Google+ Social Иконка
  • Instagram Social Иконка

© Ярко
Сайт создан на 
Wix.com
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now