Команда ЯрКо

Хто ми такі? Група цікавих та не схожих між собою людей, зібраних разом із різноманітних напрямків життя і різних робіт, об’єднаних спільною любов’ю до фотографії.

Чому ми так називаємося? По-перше, ініціатором створення цієї студії є Ярослав Близнюк, як ви вже здогадалися, абревіатура взята з імені у поєднанні зі скороченням компанії друзів (так зване, Ко). По-друге, наш проект покликаний додати яскравості, фарб у життя. На нашу думку, зараз у повітрі багато негативу, сірої буденності, і з цим потрібно щось робити, причому терміново!

У нас є багато напрямків, однак дуже важливим серед них є сімейні фотосесії. Бо хто б не хотів отримати світлину, поглянувши на яку через 10-20 років пригадати, як то було колись. Ми хочемо, аби ви дивилися на свої знімки і щиро раділи, а не кепкували із того, що вийшли на фото, наче сфотографувалися перший раз для паспорту. Ми не продаємо сухі картинки, ми даруємо спогади. Безцінно, егеж?

Команда фотографів ЯрКо з радістю проведе Вам незабутню фотосесію у нас в студії або ж на іншій території. Доручіть нам зупинити мить на світлинах будь якого важливого моменту свого життя, весілля, день народження, хрестин тощо.

Крім того, наша студія має особливу пропозицію для фотографів. Облаштовані та тематично декоровані фотозони здаються в оренду. І не турбуйтеся, наші фотозони актуальні весь рік, а не лише певний період часу. Вирішили перефотографувати зимову фотосесію влітку? Не проблема. З нами це реально! Майте на увазі, у нас паралельно може працювати декілька різних фотографів, не заважаючи один одному, а інколи й не пересікаючись. Ще один плюс оренди: можливість домовитися за будь-який час у добі, навіть пізно ввечері чи у вихідні. Якщо ж вас, як фотографа, зацікавила така пропозиція, звертайтеся. Ми можемо запропонувати вам абонемент, який вигідніше брати аніж щоразу платити погодинно.

Доречі, в нас є вигідні пропозиції щодо комерційної фотозйомки. Адже, якісне, професійне фото - це найкращий спосіб презентацій вашого товару потенційному покупцеві. ЯрКо пропонує вам два види комерційної фотозйомки:

1. Фотозйомка одягу. 

2.Предметна фотозйомка. Беремося за зйомку предметів будь яких розмірів. 

В будь якому випадку є можливість виїзду фотографа для проведення фотозйомки на виробництві, магазині тощо.

Звоните

 T. +38 097 420 666 5

T. +38 066 931 4992

Заходите

  • Instagram
  • Facebook Социальной Иконка
  • Google+ Social Иконка
  • Instagram Social Иконка

© Ярко
Сайт создан на 
Wix.com
 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now